Krteček ovlivnil mnoho generací a pořád je na vrcholu

Pohádka o Krtečkovi má už dlouholetou tradici, ale jako jedna z mála si drží popularitu i dodnes. I když se nové díly už nevysílají, ty staré se pořád objevují na televizních obrazovkách a lámou rekordy ve sledovanosti. Mimo jiné dojímají i dětské oči a děti se na nich s chutí dívají vždy, když mají tu možnost.

A je ještě mnoho rodičů, kteří si sérii těchto pohádek pořizují na DVD, aby je mohli svým dětem pouštět kdykoliv budou chtít.

plyšový krtečci

Nejen pohádka, ale i hračky jsou k mání

Kromě zážitku, který malým ratolestem dovede pohádka s krtkem a jeho kamarády přinést, se můžete obohatit i o škálu nádherných hraček s jeho motivem. Krteček obchod Chytrá liška vám přináší možnost pořídit vašemu dítěti hru, při které se zaměstná a pobaví, ale i oblíbeného plyšáka, kterého doma musí mít každé dítě.

Hračky tohoto typu jsou totiž nesmírně cenné a děti na nich nedají dopustit. Nutno říct, že pohádkovou postavičku Krtečka milují všechny děti a vídat by ho chtěli i v prostředí domova, kde si s ním budou hrát dle libosti. Rozhlédnout se můžete i po hrách pro starší děti, které jich budou vzdělávat a posílí jejich logické myšlení. Společenské hry, puzzle nebo kubus z kostek jsou přesně tím pravým, co by vám doma chybět nemělo.

plyšáčci krtka

Nezapomínejte ovšem i na hry, se kterými si užijí děti legraci právě venku během jara a léta. Skákání přes švihadlo nebo míč je sortiment venkovních hraček, který byste měli mít připravený ještě před příchodem jara.

A v případě, že máte doma ještě nemluvně, možná o tom ještě neví, ale potěšit můžete i jeho dárkem, jakým je plyšové kousátko, se kterým si může hrát a kousat do něho v okamžiku, kdy mu budou růst zoubky.

Vyberte si v internetovém obchodě i vy hračky, které jsou kvalitní a dlouhodobě v oblibě a uvidíte, že si s nimi vaše děti (kluci i holky) nepřestanou hrát, ať už jsou v jakémkoliv věku.