Mašinka Tomáš na baterie pro malé milovníky vláčků

Pokud sháníte vhodnou hračku pro kluky, pak je skvělým tipem Mašinka Tomáš na baterie. Ta nadchne každého milovníka vláčků, kolejí, nádraží a všeho okolo.

Kdo by se nechtěl stát hlavním hrdinou z oblíbené animované pohádky

Snad každé dítě někdy zatouží po tom, stát se hrdinou z oblíbené animované pohádky. Vašim kloučkům to teď můžete splnit a oni si tak mohou díky svým hrám přehrávat oblíbené scénky z animáku Tomáš a přátelé, které se odehrávají na ostrově Sodor. Spoustu zábavy si užijí menší i větší kluci s parádním vláčkem, kolejemi nebo nádražím. Vláček se může prohánět po kolejích, setkávat se s přáteli a zastavovat na nádraží. Až odpíská výpravčí odjezd, je na čase vyrazit.

hraní s vláčky

Více zábavy díky pohybu vláčku

Dětský pokojíček vašich capartů se rázem může proměnit v pohádkový ostrov Sodor. Na tomto ostrově se odehrává spousta zajímavých událostí, dobrodružství a setkání. Díky tomu, že je vláček na baterky, může se tak sám pohybovat. O to větší zábava hraní s ním je. Do doby, než se vybije, může jezdit dlouhé hodiny. Vláček také skvěle zvládne všechny zatáčky, vyjížďky do kopce, přes most i cestu temným tunelem.

Modrá mašinka Tomáš na baterie https://www.masinka-tomas.cz/c/trackmaster-motorized-railway-masinka-tomasje do detailů propracovaná a je dokonalou kopií pohádkového hrdiny. Tento vláček už vaše ratolesti nikdy nebudou chtít dát z ruky. A to doslova, protože do dětské ručky padne naprosto skvěle. Díky tomu se s ní tak dětem velice dobře jezdí a manipuluje.

barevné mašinky

Skvělá zábava pro kluky

Tato hračka je ideální pro kluky od 3 let. Zažijí s ní spoustu zábavy a dobrodružství, protože se dá různě kombinovat s dalšími hračkami této edice, konkrétně s kolejemi a dalšími vagónky a doplňky. Díky tomu tak zábava a hraní získává ještě lepší rozměr.

Pořiďte malým mašinfírům skvělé hračky na motivy animované pohádky Tomáš a přátelé, se kterými si vyhrají společně nebo se svými kamarády.