Sedací vaky jako praktický a originální reklamní produkt

Pokud hledáte nějaký originální, a zároveň praktický reklamní produkt, kterým byste na svou značku mohli lidi upozornit neotřelým způsobem, pak jednoznačně vyzkoušejte sedací vaky. Jedná se o skvělý eventový doplněk, který může mít mnoho zajímavých podob, v každém případě ho však lidé ocení. Tyto vaky jsou určeny k sezení a odpočinku vůbec. Můžete si na ně pohodlně sednout či dokonce lehnout, můžete se na ně pohodlně natáhnout a odpočinout si tak po dlouhé cestě anebo si zpříjemnit volnou chvíli. Ovšem to ještě zdaleka není vše. Tyto vaky jsou totiž stejně tak vhodné do exteriéru jako do interiéru, s jejich pořízením tak v žádném případě nešlápnete vedle.
modrý vak
A co je nejdůležitější, můžete je nechat potisknout podle svého vkusu a potřeb. Na tak velkém předmětu se bude skvěle vyjímat logo či slogan vaší firmy, který lidé okolo rozhodně v žádném případě nepřehlédnou.
Navíc, tyto vaky mají vyměnitelné potahy, takže pokud zatoužíte po změně, není nic snadnějšího, než váš sedací vak jednoduše „převléknout“. Tím, jak skvěle to může v praxi vypadat, se můžete inspirovat třeba na příkladu sedacích vaků Mattoni na Mušovských jezerech. Rozmístěné vaky v rekreačních zónách návštěvníci takového areálu jednoznačně ocení, a vy tak příjemnou cestou upozorníte na svou firmu.
hnědý bean bag
Vybírat můžete z vaků různých tvarů i rozměrů, které mohou vypadat třeba jako menší jednoduchá kostka anebo jako velké pohodlné křeslo s opěradlem, do kterého všichni příjemně zapadnou. Možností je v tomto směru mnoho. Stejně tak můžete volit mezi různými druhy výplně anebo potahů. Důležité však je, že jsou všechny velice odolné vůči vlhkému prostředí i vůči otěru, mohou proto být umístěny jak uvnitř budov, tak venku pod širým nebem. Tyto vaky jsou odolné a velice snadno se udržují, takže je jisté, že s nimi budete spokojeni jak vy, tak lidé, kteří je budou využívat.