Kvalitní žárovky aby člověk pohledal

Vždycky je největší záběr sehnat opravdu kvalitní žárovky, které nejen vydrží dlouhou dobu, ale jsou v závěru také šetrné k životnímu prostředí a tedy také k vaší peněžence. Už dávno pominuly ty doby, kdy žárovka s šedesáti wattovou spotřebou byla tím největším výdobytkem doby. TO už dávno neplatí, hlavně, pokud máte stejně kvalitní žárovky, za ještě lepší cenu a s ještě menší spotřebou, někdy i čtvrtinovou! Jen si to představte, jedna žárovka svítí stejně dobře, ne-li lépe, a ještě k tomu si můžete namontovat další tři světla a stejně nebudete mít větší spotřebu než s jednou starší. To je obrovské plus pro všechny, kteří dlouhé hodiny v noci musí ještě pracovat a potřebují kvalitní osvětlení stolu, obývacího pokoje – zkrátka čehokoliv. Kdo by také nechtěl nějaké to tip top světlo, že ano?
muž a velká žárovka.jpg 

Je to ale pořádná dřina

Všude na internetu vás bombardují reklamy a reklamní spoty, a vy si zkrátka neumíte vybrat. Samozřejmě, všechny říkají, jak právě ten jejich produkt je přesně to pravé ořechové pro vás, přitom ale pravda může být úplně jiná, hlavně, pokud si přečtete recenze uživatelů. Najít to správné osvětlení, byť se zdánlivě jedná o naprostou malichernou hloupost, může být ten největší oříšek. Často se lidé spokojí s nějakými levnými LED žárovkami z maloobchodu a ano, pokud člověk potřebuje nouzovku, je to tak akorát. Ale pokud chce skutečně dobré světlo, které vydrží a člověk nebude muset vyměňovat jednu za druhou každým dnem, tak si holt musí pohledat. Hlavně se prohrabat hordami reklam, které na vás číhají na internetu.
 načmáraná žárovka.png

Pamatujte hlavně na poměr cena / výkon

Pořádné žárovky dneska musí být s nízkou spotřebou, ideálně do 30 wattů a hlavně musí být opravdu zdroji světla – jakmile sice ušetříte, ale vidíte leda tak na prsty na vaší ruce, tak je něco špatně a možná byste měli uvažovat o výměně. Není to jenom o světlu, je to o principu. Vždycky je lepší pořádně hledat a říci si všechny možnosti a vybrat si TO nejlepší, než vzít to první, co uvidím a dělat, že jsem spokojený

Posted in Nezařazené