Seno pro králíky

Chcete najít ty nejvíce spolehlivé obchody, kde se budete moci spolehnout na kvalitu sena, které je zde prodáváno? My vám přesně takové produkty, vysoce kvalitní nabízíme, protože tohle je ze všeho nejdůležitější. Seno pro králíky je důležité. Králíci, pokud nejsou v dosahu potravy, tak mohou mít zažívací problémy, protože oni musí pořád něco jíst, protože takhle mají stavěný trávicí trakt, proto je to důležité. Máme zde výrobce, jako je Pan Malina, JRS, LIMARA plus, HUDIVO, cunipic a podobně. Také je zde několik variant podle váhy balíku, kterou budete potřebovat.
sedící králík
Také u nás najdete granule, také pamlsky, jako jsou tyčinky a podobně. Seno je všechno z velmi čisté, panenské přírody, je s láskou lisované, takže váš hlodavec bude opravdu naprosto nadšený. Také je ručně proseté a ručně třízení. Nechce se vám chodit někam do zverimexu, do kamenného obchodu, protože je to daleko a navíc tyhle balíky sena a granulí jsou těžké? Nechte si to příjemně objednat a doručit až přímo k vám domů a sami budete koukat.

Oficiální nabídka

Vyberte si druh sena, které hledáte. Nabízíme vám takové, které obsahuje ještě k tomu bylinky nebo nejrůznější rostlinky, jako příměsi a tak dále. Naše produkty neobsahují nikdy žádné pesticidy, barviva, umělé látky a tak dále. Všechno je jenom přírodní a bez jakýchkoliv nepříjemných konzervantů, protože my se snažíme ze všech našich sil dostat pro vaše mazlíčky to nejlepší. Tohle už poznáte z toho, jak naše produkty voní. Je to vůně přírody, bylinek, čerstvě posekané trávy a jistě i vaši mazlíčci tohle musí dobře ocenit a pochutnají si. Měli byste svým nejmenším dopřát, když to jde.
šedý králíček

Proč právě my?

· Nabízíme více než 40 druhů

· Jednoduše a hlavně online

· Několik balíků

· Pro morčata, králíky, činčily …

Prolistujte si vše od nás, udělejte si na celou věc vlastní názor a určitě tohle dopadne.