Může být práce zábavou?

Jestli chcete v dnešní době dobře žít, musíte pracovat. Tento svět je totiž hodně orientovaný na peníze a majetky. Navíc se neustále všechno zdražuje, ale platy tomu úměrně dle mého názoru nerostou. Průměrná mzda je nesmysl, protože si přiznejme, kdo ji dnes má. Vydělávat zkrátka musíme, ať se nám to líbí nebo ne. Někteří z nás berou práci jako nutné zlo, které je důležité pro snad spokojený život. Chodíme do práce, ale nic nám to nepřináší. Odpracujeme si 8 hodin, jdeme domů a konečně se můžeme věnovat svým oblíbeným činnostem.
 porada kolegů
Jsou ovšem lidé, kteří berou svoje zaměstnání jako zábavu. Myslíte si, že to není vůbec možné? Omyl, možné to je. Není to zase až tak neobvyklé, jak si možná myslíme. V podstatě v každé profesi může člověk pracovat a bavit se. Například takový herec. Znám mnoho herců, kteří říkají, že je to pro ně vždy velká zábava. Naopak znám také programátory, které zkrátka baví všechny příkazové řádky, kódy a další věci. Ze svého okolí znám i lidi, kteří pracují na telemarketingu nebo zákaznické lince a jsou také rádi. Tady vím z vlastní zkušenosti, že to není jednoduchá práce, lidé jsou kolikrát naprosto nepříjemní, vulgární. Nechápu, když někdo volá do banky, jak se může takto chovat. Zaměstnání je celá řada a zábavu nám jistě přinést může. Někoho tak baví práce, že si ji i rád bere domů a pracuje i tehdy, když nemusí. Určitě si přiznáte, že pokud vás něco baví, mnohem lépe se to dělá, dokonce vám čas (bohužel) utíká mnohem rychleji. Toto platí i v zaměstnání, pokud děláte práci, co vás baví, tak najednou zjistíte, že už je konec pracovní doby.
 pracovní setkání
Pokud patříte k lidem, které jejich práce baví, je to pro vás velké plus. Není důležité, co děláte, ale jak se k tomu postavíte. Jestli vás to dělá šťastným, neváhejte a klidně práci změňte. Věřte tomu, že jsou lidé, které jejich práce baví. Staňte se jedním z těchto lidí, bude se vám lépe žít. Pokud to nejde, nemůžete změnit práci, aby se pro vás stala zábavou, pracujte tak, jak můžete a jak to cítíte. Ještě lepší samozřejmě je, pokud máte v práci skvělý kolektiv, to mi jistě dáte za pravdu.
 
 

Hlavně, ať mě nikdo nevyhodí

Stolní společenské hry byly vždy součástí téměř každé domácnosti. Ve vhodnou chvíli, kdy chtěla být rodina v jednom „chumlu“, vyndaly se deskové hry nebo pexeso a hned bylo o zábavu postaráno. Záleželo vždy jen na tom, kolik členů rodiny nebo party se chce zúčastnit. Některé hry jsou pro nás už dávno zapomenuté a některé snad přežijí dalších několik generací. o   Tou, která nezaniká a je tu stále s námi, je slavné ČLOVĚČE, NEZLOB SE!
–         V podstatě jednoduchá zábava, která ale vtáhla na kulatá nebo hranatá políčka každého.
–         Je až neuvěřitelné, že ji hráli lidé už za Rakouska – Uherska.
–         Je tu s námi totiž už téměř sto dvacet pět let.
Pokud se nad ní ale zamyslíme, tak nebyla až tak docela prvoplánová.
o   Malé děti zábavnou formou učila
–         počítat
–         logicky myslet
–         přijímat rány osudu.
·        To, pokud měl někdo z hráčů obzvláštní štěstí a stále odstraňoval figurky těch ostatních.
hra Člověče, nezlob se
V šedesátých letech jsme si mohli v tehdejším Československu zahrát další zajímavou hru. Její „kulisy“ ztvárnil známýkreslíř Jiří Winter Neprakta. Cílem hry bylo najít ztracenou princeznu.
o   Hrdinové – zachránci byli hned čtyři.
–         Dlouhý.
–         Široký.
–         Bystrozraký.
–         Princ.
Putovalo se před hory, doly, lesy. Překonávaly se překážky v podobě různých pohádkových bytostí vylézajících z doupat.

Hra, která má nejvíce variant

Zajímavou historii má nám všem známé PEXESO. Nejprve hru na podobném principu uváděla Československá televize v sedmdesátých letech dvacátého století a pak se teprve dostala na naše stoly v podobě kartiček. A na našich stolech je dodnes. Snad není nic, co by se nedalo využít na karty PEXESO.
zvířátkové pexeso

o   Co jste měli vy?
–         České hrady a zámky.
–         Ryby našich vod.
–         Večerníčkové postavičky.
–         Zahraniční filmové hvězdy.
–         A tak by se dalo pokračovat ještě velice dlouho.
Dnes si dokonce můžete nechat vyrobit karty s vlastními fotografiemi.

Seno pro králíky

Chcete najít ty nejvíce spolehlivé obchody, kde se budete moci spolehnout na kvalitu sena, které je zde prodáváno? My vám přesně takové produkty, vysoce kvalitní nabízíme, protože tohle je ze všeho nejdůležitější. Seno pro králíky je důležité. Králíci, pokud nejsou v dosahu potravy, tak mohou mít zažívací problémy, protože oni musí pořád něco jíst, protože takhle mají stavěný trávicí trakt, proto je to důležité. Máme zde výrobce, jako je Pan Malina, JRS, LIMARA plus, HUDIVO, cunipic a podobně. Také je zde několik variant podle váhy balíku, kterou budete potřebovat.
sedící králík
Také u nás najdete granule, také pamlsky, jako jsou tyčinky a podobně. Seno je všechno z velmi čisté, panenské přírody, je s láskou lisované, takže váš hlodavec bude opravdu naprosto nadšený. Také je ručně proseté a ručně třízení. Nechce se vám chodit někam do zverimexu, do kamenného obchodu, protože je to daleko a navíc tyhle balíky sena a granulí jsou těžké? Nechte si to příjemně objednat a doručit až přímo k vám domů a sami budete koukat.

Oficiální nabídka

Vyberte si druh sena, které hledáte. Nabízíme vám takové, které obsahuje ještě k tomu bylinky nebo nejrůznější rostlinky, jako příměsi a tak dále. Naše produkty neobsahují nikdy žádné pesticidy, barviva, umělé látky a tak dále. Všechno je jenom přírodní a bez jakýchkoliv nepříjemných konzervantů, protože my se snažíme ze všech našich sil dostat pro vaše mazlíčky to nejlepší. Tohle už poznáte z toho, jak naše produkty voní. Je to vůně přírody, bylinek, čerstvě posekané trávy a jistě i vaši mazlíčci tohle musí dobře ocenit a pochutnají si. Měli byste svým nejmenším dopřát, když to jde.
šedý králíček

Proč právě my?

· Nabízíme více než 40 druhů

· Jednoduše a hlavně online

· Několik balíků

· Pro morčata, králíky, činčily …

Prolistujte si vše od nás, udělejte si na celou věc vlastní názor a určitě tohle dopadne.