Užijte si chvíle rodinné radosti!

Horský areál Ski resort Buková hora vás uvítá s otevřenou náručí a ubytuje vás v moderně vybavených pokojích. Už teď se můžete těšit a vyrazit s dětmi na dlouho očekávanou zimní dovolenou.

V českých a moravských okresech už vypukly jarní prázdniny a celé rodiny atakují zimní horská střediska, protože jsou vyprahlé po roce i dvou, kdy jsme byli zavřeni a nemohli jsme sportovat vždy tak, jak jsme si představovali. Proto nyní, když je situace již jasná a podmínky pro cestování se pro všechny uvolnily a nerozlišují se očkovaní a neočkovaní, konečně můžeme prožívat společnou radost. A rodiny s dětmi i jejich kamarády nebo celé rodiny, které se spolu přátelí, vyrážejí na dlouho očekávanou dovolenou spojenou s jarními prázdninami.

lyžování děti

A k tomu vám můžete s klidným srdcem doporučit Dolní Moravu ubytování v luxusních rodinných apartmánech, které jsou krásně prostorné. Najdete v nich i vybavenou kuchyňku, ale co potřebujete na horách? Ráno si uvařit horký čaj a namazat pořádné krajíce chleba, abyste na sjezdovce vydrželi co nejdéle. Během dne si odskočíte do osvěžovny na horký grog, dětem na zahřátí voňavý dětský punč, něco malého k snědku, chvilka odpočinku a šup zase na sjezdovku užít si každé minuty. A odpoledne, až se vrátíte do apartmánu, něco rychlého k snědku a vyrazit na procházku, kterou si můžete zpříjemnit večeří v útulné restauraci s výhledem na zasněžené kopce. Takže žádné velké vyvařování na horách, protože i maminky si musejí po celoroční dřině v domácnosti odpočinout!

spokojená maminka

Užijte si chvíle rodinné radosti!

Užívejte si rodinné pohody, hrajte s dětmi po večerech hry, které je baví, smějte se, povídejte si, sdílejte spolu zážitky z celého dne. Vyrazte si s dětmi i za zábavou, třeba do Mamutího parku podívat se na velkého obřího Mamuťáka, projděte se Stezkou v oblacích, svezte se společně Mamutí horskou dráhou nebo navštivte Adrenalin park. Dopřejte vašim dětem bohatství zážitků, a to nejen o prázdninách.