Zájem o online seznamky roste

Jsme v době, kdy bez internetu neuděláme téměř nic: všechny zprávy si posíláme přes online messengery, fotky sdílíme na sociálních sítích, s přáteli komunikujeme na sociálních sítích, k lékaři se objednáváme přes internet, vyzvedáváme si tzv. online recepty, sledujeme online sport, díváme se online na seriály a mohli bychom jmenovat další a další příklady využití internetu. Nejžádanější funkcí internetu a nejvíce využívanou se pomalu stávají online internetové seznamky.
Nevěříte? Ale ano, je tomu tak. Dívejte se okolo sebe, zeptejte se známých, ti Vám odvypráví další příběhy jejich známých. Už není nic neobvyklého na tom, že se se svým životním partnerem seznámíte právě na takovéto online internetové seznamce.
seznamka online
Dříve byli lidé k takovýmto seznamkám spíše skeptičtí, dnes ale raději, jak do baru, lidé usednou ke svému počítači, najdou si jim vyhovující seznamku, nasdílí jejich oblíbenou selfie fotku a vypíší o sobě základní údaje. Poté mohou čekat na odpovědi a reakce a pak vyfiltrovat takové protějšky, které jsou zase naopak jim příjemní nebo se sami můžou pustit do prozkoumávání a hledání sympatických protějšků a potencionálních partnerů.
Je to jednoduché, vše děláte z pohodlí domova, nemusíte se nijak upravovat, chodit z domu, utrácet peníze za vstupy a drinky, jen hledáte, komunikujete s neznámými lidmi a i mezi řádky může jiskra přeskočit.

Jaké jsou plusy internetových seznamek a proč ji vyzkoušet?

 
·         stud
·         komunikační bariéry
·         soukromí
·         určitý druh anonymity
·         selektivní výběr, aj.
růžová klávesa
 
Pokud jste single, nemáte v současnosti partnera a rádi byste to změnili, prozkoumejte krásy internetu a vyzkoušejte nějakou z mnoha seznamek. Nezaručujeme Vám, že najdete životního partnera, ale ta šance tu je, tak proč ji nevyzkoušet. Samozřejmě buďte obezřetní a opatrní, ale nemějte strach vyzkoušet něco neznámého.