Celoroční mobilní dům bude jen váš!

Není nic horšího, než muset žít na místě, které vám nevyhovuje – kde se vám nelíbí třeba proto, že své bydlení musíte sdílet s jinými lidmi, které byste ze všeho nejraději opustili. Navíc, žít na omezeném prostoru, který je pro větší počet lidí až příliš stísněný, znamená neustálé hádky a výměny názorů, které mohou nadobro poznamenat vaše vztahy – tím spíše, pokud se jedná o vaše rodinné příslušníky. A než dopustit takové neštěstí, tak je lepší se odstěhovat. Brání vám v tom ceny na trhu s nemovitostmi a vysoké nájmy? Pokud si z finančního hlediska nemůžete vlastní rodinný dům ani byt dovolit, pak byste měli uvážit koupi celoročního mobilního domu. Právě ten vám může nabídnout přijatelné východisko z vaší bytové krize.

mince

Velkou předností mobilních domů, která způsobuje, že zájem o tyto stavby mezi lidmi prudce stoupá, je jejich nízká cena. Ve srovnání s ostatními běžnými stavbami je naprosto revoluční. Vždyť bydlet ve vlastním domě můžete již za jeden milión korun, anebo případně i méně, což je naprosto bezkonkurenční nabídka, kterou jinde neseženete.

Ovšem skvělé je i to, že bydlet můžete prakticky bez starostí – nebudete muset řešit projektovou dokumentaci, povolení stavby, ani jiná úřední schválení, a to je velká výhoda, kterou dokáží ocenit především všichni ti, kteří už podobný kolotoč na úřadech někdy dříve absolvovali. Nicméně i bez stavebního povolení můžete následně získat číslo popisné pro trvalý pobyt v obci.

klíče

Navíc, pokud na své bydlení spěcháte, tak vězte, že dodání mobilního domu je možné už v řádu několika týdnů. Stačí, když si vyberete přesně takový dům, o který máte zájem, zvolíte si, jak by měl být zařízený a vybavený, a pak už se jen můžete těšit na to, až speciální vozidlo přiveze vaši stavbu v hotové, konečné podobě až přímo na vámi určené místo. A poté už si budete užívat všechny výhody vlastního bydlení bez nepříjemných spolubydlících a otravných sousedů.