I bazénová voda může být zdraví prospěšná

Přiznejme si, že jsme všichni zvyklí, že voda v bazénu je sladká a že mívá svůj autentický odér. Ano, díky ošetřování bazénové vody za pomocí chlorových přípravků je voda cítit po tomto dezinfekčním prvku. Samozřejmě, že v dnešní době už je možné ošetřovat bazénovou vodu za pomocí kyslíkových přípravků, které nemají typický chlorový zápach, ale voda v takto ošetřeném bazénu je stále sladkou.

plavání s brýlemi

Co byste řekli tomu, že i ve Vašem bazénu můžete mít slanou vodu, a ještě k tomu s léčebnými účinky, jako byste se ocitli na pláži na dovolené v zahraničí? Ano, i to je dnes možné, pokud si vyberete k ošetřování bazénové vody náš přípravek. Mořská sůl dokáže s vodou ve Vašem bazénu udělat naprosté divy. Jak již bylo řečeno, můžete si připadat jako na dovolené u moře, i když budete sedět ve vlastním bazénu na zahradě.

Mořská sůl se využívá k ošetřování vody v bazénech, které vlastní salinizační jednotku, ve které probíhá elektrolýza vzniklého slaného roztoku, díky které je Váš bazén dokonale ošetřen, a to bez použití chlorových přípravků. Samozřejmě, že můžete tento přípravek použít i bazénu, který není vybaven salinizační jednotkou, ale je nutné přidávat i běžné přípravky bazénové chemie, které jste využívali doposud.

Zvýšený obsah soli ve vodě zvyšuje i hodnoty PH vody, a proto je důležité hlavně pravidelně kontrolovat výšku PH a dostatečně dorovnávat do správných hodnot. V naší nabídce najdete mořskou sůl nejvyšší až potravinářské kvality zbavenou jodidů a dalších kovů a nežádoucích prvků dováženou z Itálie či Portugalska. Záleží jen na Vás, kterou z nich si vyberete.
tmavě modrá voda

Nezapomínejte, že sůl v bazénové vodě příznivě působí na pokožku plavců a je významným pomocníkem hlavně pro osoby s citlivou pokožkou a různými kožními onemocněními. Jde o velmi prospěšný způsob, jak ošetřit bazénovou vodu.