Nejlepší šatní skříňky

Menší skříňky na drobnější věci
Šatní skříňky jsou vhodné především pro lidi, kteří nechtějí lézt po výškách a hledat oblečení ve velké skříni. Jsou vhodné jak na oděvy, tak na spodní prádlo. Využití najdou i při skladování ručníků, povlečení, ložního prádla aj. Komody s výsuvnými šuplíky jsou také velice vhodné pro skladování dětského prádla. Budete mít ve všem přehled a každé čisté dupačky budou na dosah ruky. Tyto skříňky jsou ideální pro starší lidi, kteří mají nějaký zdravotní problém nebo zkrátka pro ty, co mají rádi vše na svém místě.
ručníky na komodě
Větší skříně slibují prostor
Výrobci na trhu nabízejí opravdu velké množství šatních skříní, stačí si jen vybrat. Výhodou velkých skříni je především dostatek místa a různé vychytávky, které Vám ulehčí život při skladování oblečení jako např. různé věšáky, obruče, drátěné košíky aj. Základem je praktické rozložení polic a většinou výsuvné dveře, které nám také pomáhají ušetřit místo. Pokud každý den nosíte do práci košili či halenku, je tato skříň pro Vás jasná volba. Na obruč můžete navěsit spoustu oděvů a pak už ráno stačí jen vybírat, jako v obchodě. Šatní skříň vybírejte co možná nejvyšší, ideální je vestavěná – odpadne Vám tak utírání prachu na vrchu skříně a vznikne Vám opravdu mnoho místa.
skříně šatny
Jakou skříň pro děti?
Šatní skříně pro děti jsou v dnešní době opravdu nádherné a je z čeho vybírat. Kromě kouzelného designu medvídka Pú nebo Hello Kitty by Vás měla zajímat i její praktičnost. Někteří výrobci nabízí skříně, které drží tempo s růstem Vašich děti. Většinou se skládají z nastavitelných polic a věšáků, se kterými můžete hýbat podle výšky Vašich dětí. Výhodou je, že děti na své oblečení dosáhnou již od útlého věku a mohou se naučit větší samostatnosti. si můžete vybrat i Vy. Uvidíte, že budete nadšeni.