Není problém, jen ještě pár věcí dopravit na chatu

Ano, rekreační rodinná nemovitost je v nádherné okolní přírodě, kde široko daleko není ani živáčka. No, a to je právě to, že tam musíte vše dopravit, od potravin, oblečení, léků až po krmivo pro vaše zvířecí miláčky. Již dokonce máte naplánovaný přesun celého příbuzenstva, i se všemi zásobami jídla, tekutin, oblečením, ložním prádlem, a samozřejmě s dětmi a jejich hračkami. Ale nejen to, vše tam dopravíte svými rodinnými vozidly, ale máte problém. Letos jste nějak nestihli nařezat dřevo na otop, abyste mohli alespoň pár dní v zimě trávit na chatě v teple, v rámci odpočinkové chvilky, které se letos moc nedostávalo.

chata stará

A to se všude kolem chaty válí celá nákladní auta pohozených větví z nedávného plošného kácení stromů, které probíhalo v rámci ochrany lesa jako zásah proti ničiteli našich smrků kůrovci. Takže budete muset nakoupit a dovést i nějaké krmivo pro nenasytný krb a další topidla, kterých je na chatě několik. Dovoz dřeva na poslední chvíli asi neseženete, ale máte možnost si vypůjčit přívěs za auto, kterým dopravíte tolik potřebné dřevo na topení i na ohřev vody v lázeňských kamnech. Protože jedno z vašich rodinných vozidel má zabudované zařízení na upevnění přívěsu za vozidlo, máte prakticky vyhráno.

chata u vody

Jen potřebujete sehnat solidní společnost, kde vám uvedenou pomůcku na přepravu nákladů půjčí. Ano, takovou firmou je půjčovna přívěsů praha Pujcovna-praha9, kde vám přijdou kdykoliv vstříc. Půjčit si můžete i dodávku, ale vám postačí něco na převoz haldy dřeva na několik dní topení, což vozík zapojený za vozidlem splní beze zbytku. Navíc má také rezervní kolo, krycí plachtu pro deštivé počasí a sklopné čelo, a je velmi kvalitní konstrukce. Vejdou se do něho rozměrné náklady, které by do auta jinak nevešly. U této firmy máte možnost půjčení vozíku každý den v týdnu od 9 hod. do 21 hod., ale po domluvě vlastně i mimo uvedené časové rozpětí.