Místo ušetříme patrovou postelí

Malé prostory se skutečně řeší různými vestavnými skříňkami, policemi, zkrátka praktickým nábytkem, který poskytne samozřejmě dokonalý servis. Nejen, že získáme další možnost úložného prostoru, ale zároveň pokud budou dělané přímo na míru, tak zkrátka skvěle zapadnou do designu bytu. V dětském pokoji lze situaci vyřešit patrovou postelí neboli palandou.
kovová patrová postel.png
Většina z nich se dá ještě rozložit na dvě jednolůžkové postele, což je výhodné v případě rostoucích potřeb dětí nebo při stěhování do jiných prostorů. Pokud je postel vyrobena z kvalitního dřevěného masivního materiálu, tak vydrží dlouhou řádku let a investice do ní se skutečně vyplatí. Navíc děti milují výšky a palanda se žebříčkem je vcelku i zábavný prvek do dětského pokoje. Když vezmeme v úvahu její dlouhou životnost, tak bychom měli rovnou zvolit patrové postele 90×200, kde bude dostatečný prostor na spaní i v dospělosti.
stará patrová postel.png
Multifunkční zařízení:
1. Dvě lůžka – na malém prostoru získáme dvě lůžka, která se dají uzpůsobit na jednolůžkové postele.
2. Úložný prostor – pod spodním lůžkem se dají vytvořit úložné prostory, kde se mohou ukládat různé věci, které by jinde překážely.
3. Další lůžko – v prostorách pod palandou se dá vytvořit další třetí, výsuvné lůžko a je hned přistýlka pro návštěvu, aniž by to v bytě zabralo místo.
bílé patrové postele.jpg

Řemeslné zpracování

Kvalitní masivní dřevěná konstrukce zajišťuje dokonalou stabilitu, vysokou nosnost, pevnost a také dlouhou životnost. Každé použité přírodní dřevo má svoji charakteristiku a tudíž se vyrábí podle daných kritérií. Například borovicové dřevo bude ze silnějšího materiálu, než bude smrkové. Je to prosté, samotná borovice je totiž křehčí. Dub je zase pevný a kvalitní materiál. Povrchová úprava je provedena kvalitním zdravotně nezávadným lakem s atestem, takže není třeba se obávat o zdraví našich dětí. Zároveň je lak vysoce odolný vůči oděru nebo poškrábání, kterému se skutečně v dětském pokoji nevyhneme.