Americká nebankovní hypotéka

Finance bývají často dlouhodobější záležitostí. Provází nás snad po celý život, a proto je jasné, že se občas můžeme dostat do nesnází, finančních problémů nebo si potřebujeme půjčit peníze jen tak navíc na investování do nového bydlení nebo třeba podnikání. Naše první kroky často vedou do banky. Jenomže banky mají jasně stanovená pravidla, a proto tam vždy nemusíme uspět. Co dělat v takovém případě? Vyzkoušejte americkou hypotéku formou nebankovní společnosti. Máme mírnější pravidla a poskytneme stejné záruky a garanci nízkých měsíčních splátek, jako by tomu bylo v případě bankovní instituce.

růst

  • Naše společnost zajišťuje úvěry i pro klienty, které banka odmítne. Většinou se tak děje z důvodu špatných registrů. Jestliže máte záznam, v bance peníze nezískáte, takže musíte volit jinou strategii. My se snažíme pomoci právě takovýmto lidem, ale samozřejmě také klientům, kteří vůbec žádný záznam nemají a potřebují si sjednat úvěr.
  • Úvěry poskytujeme formou spotřebitelské nebo i podnikatelské půjčky.

měna

Pro případ rychlé hotovosti i vyplacení exekucí

Peníze se zkrátka a dobře hodí vždy. Nejenom ve finančních problémech, ale také jako investice do budoucnosti. Půjčka je bezúčelná, takže finance takto získané můžete využít jakýmkoliv způsobem. Můžete se vyplatit z exekucí, zvolit konsolidaci špatně nastavených půjček a mnoho dalšího. Vhodné i pro zástavy majetku.

  1. Potřebujete jen rychle získat peníze? Nechce se vám do banky, protože tam je vždy vyřízení zdlouhavé a náročné? U nás získáte peníze rychle a bez zbytečných komplikací nebo průtahů.
  2. Americká hypotéka je velmi oblíbená v USA, a jelikož peníze z ní můžete použít jakýmkoliv způsobem čili naprosto jak budete chtít, tak je hojně rozšířená i u nás.
  3. Zástava nemovitosti – vždy je nezbytné ručit nemovitostí. Pokud se jedná o hypotéku, pak musíte mít majetek, kterým můžete ručit. Získáte až 70% hodnoty nemovitosti a splácet můžete až 30 let.