Investice

Při investování peněz je pro každého důležitá návratnost vložených prostředků. Co se týče bankovních produktů, je tato návratnost někdy zaručena, a jindy ne. Ale to, co je důležité při investování jakékoliv sumy, je její smysl pro nás. Jaký má pro nás tato investice užitek.
Těm, kteří používají bankovní produkty ke střádání peněz pro peníze, tento článek určený není. Text je psán pro cílevědomé lidi, kteří žijí život z jiného důvodu, než je skrblení drobných na účtech. Tento článek je především o tom, jak rozumně investovat své prostředky, nejen se zpětnou návratností, ale i s jejich užitím ke svému prospěchu. Spořící účty, termínované vklady a podílové fondy jsou totiž jen prostředkem k dosahování našich životních cílů a našich přání.
řemeslníci v monterkách
Skutečné investování se zpětnou návratností, a ve kterém riziko záleží pouze na nás samých, je investování do naší profese. Investice do práce, kterou vykonáváme, nebo kterou bychom rádi vykonávali.
Jaká větší návratnost může být než spokojenější a tím více platící klient? Nebo postup na vyšší místo ve firmě? Nebo lépe odvedená práce, která je také lépe zaplacena?
Investice do naší profese se v základu dělí na získání dovedností, které je potřeba pro ni mít a na získání materiálních potřeb, které jsou důležité pro naši práci. Obojí však v dnešní době stojí peníze. Platí se za vzdělávací kurzy, za knihy, platí se i cesty na tyto kurzy. Platí se za materiální potřeby k vykonávanému povolání. Do tohoto všeho je zapotřebí rozvážně investovat v průběhu celého života, tak abychom byli skutečnými profesionály ve svém oboru. A bankovní produkty jsou právě tím, co nám s těmito výdaji pomůže.
plány podnikatele
Ne snad, že za nás výdaje zaplatí banka, ale pokud budeme pravidelně odkládat nějaký obnos, můžeme našetřit i na vlastní podnikání. Ze začátku klidně v malém jako vedlejší povolání, ale pokud se bude dařit, a my se budeme dále zdokonalovat, může se stát naší hlavní výdělečnou činností.
Na spořící účty je možné odkládat drobné, které použijeme k menším výdajům, zatímco do fondů můžeme investovat dlouhodobě, což se nám vyplatí při počátečních výdajích.
Samozřejmě že peníze nejsou jen k investicím do naší profese, ale jedině tak si na sebe skutečně vydělají.

Pět tipů pro bohatou peněženku

Díváte se svůj výpis z účtu a přemýšlíte, jak je možné, že je tam tak málo peněz? Jak to, že je celá vaše výplata pryč a úspory nikde? Takovým situacím čelí hodně lidí. Existuje ovšem mnoho způsobů, jak tomu čelit a neděsit se posledního týdne před výplatou.
mince a budík 

Světla jsou první na řadě

Zaručeně chcete ušetřit na energiích. Začít byste měli u žárovek. Pokud budete využívat běžné 100 W žárovky, tak vás vysoký účet za elektřinu nemine. Nejjednodušším řešením, pokud nechcete večeřet při svíčkách, je vyměnit klasické žárovky za ty úsporné se spotřebou 20 W. A ještě lépe uděláte, když nakoupíte LED žárovky, které spotřebují desetkrát méně energie, než ty klasické.
 

Připravte si oběd do práce doma

Jídlo je finančně hodně náročné. Říkáte si, že už nevíte, jak na něm ušetřit? Základem je udělat si jídelníček na celý týden a nákupní seznam. Důležité je ovšem skutečně nekoupit nic, co na seznamu není. Jen tak ušetříte. Dalším krokem je příprava jídla doma. Restaurace i fastfoody jsou velice drahé. Když si budete vařit doma, tak ušetříte a budete jíst vždy to, co vám nejvíc chutná.
spořící prasátko 

Do práce pěšky, na kole či autobusem

Nikdo z vás nepřekvapí, že jsou pohonné hmoty hrozně drahé. Pokud bydlíte kousek od práce, tak choďte pěšky. Pokud to máte přece jen dál, tak využívejte hromadnou dopravu nebo kolo. Při chůzi či na kole ušetříte nejen peníze, ale také strávíte nějaký čas venku a podpoříte své zdraví i kondici.
 

Šetřete peněženku i přírodu

Spousta lidí si to neuvědomuje, ale kupováním pití do práce či na výlety přicházíte o spoustu peněz a navíc zatěžujete přírodu zbytečným plastem. Když koupíte každému členu rodiny lahev, kterou lze používat opakovaně, hodně ušetříte. Na výběr máte plastové, skleněné i kovové varianty.
 

Na placení kartou zapomeňte

Když máte v peněžence hotovost, je velice hezké ji utratit. Pořád si říkáte, že máte na bankovním účtu ještě dost peněz a tak je hotovost hned pryč. Nechte si v peněžence jen drobné a všude plaťte kartou. Uvidíte, jak díky tomu ušetříte.

Hypotéka a levné splátky

Jistě jste někdy toužili po tom, abyste měli vlastní dům anebo byt. Na tom vůbec není nic špatného. Spíše naopak. V dnešní době přibývá opravdu mnoho párů, ale taky jedinců, kteří touží bydlet ve vlastním bytě anebo domě. A ještě větší chtíč mají po tom, aby měli velkou zahradu. V dnešní době totiž je velmi moderní, když má velký dům i velkou zahradu. Protože každý vždycky touží mít velký bazén anebo zahradní nábytek, kde můžou trávit volné chvíle s rodinou anebo přáteli. Nicméně ale nic není zadarmo, a to víme jistě všichni. A taky tady připadá v úvahu, že si někdo musí vzít nějaký druh hypotéky. A jak je všem známo, jistě všichni víme, že existuje opravdu mnoho druhů hypoték. Není opravdu jenom jedna hypotéka.

O hypotéce se doma poraďte.

Je jich tak mnoho, že někomu může dělat problém si z toho množství vybrat. A navíc můžete potřebovat taky například finančního poradce. Třeba by vám doporučil americkou nebankovní hypotéku. Americká hypotéka bez registru je taková, že je lehce dostupná a může ji mít opravdu kdokoliv. Americká hypotéka bez registru je taky výhodná v tom, že je v tom modernějším smyslu.

Finanční poradce vám pomůže.

Je moderní a také velmi žádaná. Když jsem se dívala na průzkumy, které druhy hypotéky jsou nejoblíbenější, tak americká hypotéka bez registru byla na prvních příčkách. A je to opravdu tak, sama jsem o tom četla. A já se tomu nedivím, že americká nebankovní hypotéka je opravdu perfektní. Já sama jsem si řekla, že až budu toužit po vlastním bydlení, že si americkou nebankovních hypotéku jistě pořídím. Navíc se dají ujednat levné splátky. A kdo by nechtěl platit levné splátky? Myslím si, že i když na tu hypotéku dosáhnete, tak se dají jednoduše lehké splátky domluvit. Nicméně je taky u americké nebankovní hypotéky perfektní úrok. Je vážně nízké, takže vás rozhodně z něčeho nevytrhne. Ale zkuste se na americká hypotéka bez registru https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/ zeptat sami v bance.

I podnikatel se přepočítá

Když už se soukromě podniká, musí se tak činit tak, aby to přinášelo náležitý zisk. Aby si na sebe i svou firmu soukromník vydělal, aby měl vždy dost peněz jak na udržení podniku v chodu, tak i na své vlastní živobytí. Jinak to ani nemůže být, protože bez dostatku peněz by nemělo smysl se tomuto věnovat. Ovšem mnohé z podnikatelů nejednou zaskočí, když tito zjistí, že si na sebe právě nevydělali. Někdy jsou příliš nízké příjmy, někdy překračují výdaje možnosti, jež takový soukromník má. A v každém případě je to problém, když peníze dojdou tehdy, když by dojít neměly.

dolary a ceny

Je to problém. Jenže problémy jsou od toho, aby se řešily. A kde má vzít soukromě podnikající člověk peníze na chod své firmy, když tyto jednoduše nejsou, když už není doma ani koruna, ba když už možná podobná firma uvízla v dluzích?

Ano, v takové chvíli může být nejednou řešením půjčka. Když má člověk jistotu, že si v budoucnu zase dost vydělá, může se obrátit na finanční sektor a o půjčku si zde zažádat. A také ji může dostat.

Může, ale nejednou bohužel také nemusí. Protože než někomu někde půjčí, musí tento prokázat, že půjčené peníze vrátí, že tyto nezmizí v nenávratnu. A tak se ve finančních institucích kladou podmínky, jež musí žadatelé bezvýhradně splnit.

dolary USA

A kde jsou podmínky pro získání půjčky nejsnáze zvládnutelné a zároveň taková půjčka nepředstavuje neúměrnou zátěž? Je tomu tak u nebankovní společnosti, v níž se nabízí nebankovní hypotéka bez registru https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/. Taková nebankovní hypotéka totiž vyžaduje pouze to, aby ji ten, kdo si ji vezme, dokázal splácet, a aby takové splácení zaručil zástavou svojí nemovitosti. A protože má nemovitost i nějaké příjmy kdekdo z podnikatelů, je právě taková nebankovní hypotéka skvělou volbou, na niž se vyplatí vsadit, když se soukromník dostane se svojí firmou do nesnází.

Vhodná doba na hypotéku

Pokud je žadateli maximálně 40 let, má stabilní a dostatečně vysoký příjem, splácí své pohledávky včas a rozhodl se pro hypotéku, má největší šanci na kladné vyřízení. Jak se v bance ukázat v tom nejlepším světle a jaké jsou další faktory pro získání toho nejvýhodnějšího hypotečního úvěru v současné době?

O hypotéce má smysl uvažovat do 40 let

Banka ke každé žádosti přistupuje individuálně, zajímá jí převážně bonita žadatele, kterou ovlivňuje celá řada faktorů. Jedním z nich je právě věk respondenta, ten nesmí být příliš nízký, ale naopak ani vysoký. Ideální věk pro sjednání hypotečního úvěru je kolem 30 let. V takovém případě se předpokládá, že respondent už nějakou dobu vydělává a je proto pro banku jednodušší udělat si obrázek o jeho měsíčních příjmech a celkové stabilitě. Hypotéka sjednaná v nižším věku má tu výhodu, že je možné jí splácet poměrně dlouho, k čemuž je samozřejmě uzpůsobena i výše měsíční splátky, která v tomto případě zatíží rodinný rozpočet co nejméně.

mladý podnikatel

Banky si také určují, do kdy je možné úvěr splácet. ČNB v tomto případě doporučuje nejvyšší věkovou hranici 65 let, je to však pouze doporučení, které není pro většinu bankovních i nebankovních společností směrodatné. Je tak vcelku běžné setkat se s věkovou hranicí i o několik let vyšší. Obecně se však doporučuje smlouvu o hypotečním úvěru sjednat nejpozději ve 45 letech, aby bylo možné splácet hypotéku alespoň 20 let.

graf růstu

Výše měsíčních příjmů

Neméně důležitým ukazatel schopnosti splácet je pro banku výše měsíčních příjmů žadatele nebo případně dalších spolužadatelů. Banka se navíc nezajímá pouze o výši pravidelných měsíčních příjmů, ale i o zdroj, ze kterých peníze plynou. Drobní živnostníci tak v tomto případě mohou být v menší nevýhodě oproti zaměstnancům. Osvč hypotéka je však úvěrový produkt, který cílí právě na ně.

Neházejte flintu do žita, pomůže vám nebankovní půjčka

Jste nervózní, jste nešťastní, je vám do pláče? A to všechno proto, že máte zápis v registru a nikdo vám nechce dát půjčku? V tom případě jste jistě nebyli žádat v nebankovní společnosti, protože zde je vaše šance na úspěch mnohem vyšší. A především zde platí, že vás zápis v registru dlužníků automaticky nevylučuje z možnosti požádat o úvěr tak, jako je tomu v bance. Zde si můžete půjčit i v situaci, kdy máte malý, anebo třeba i větší vroubek. Jde jen o to, zda své závazky budete v budoucnu zvládat. Pokud ano a vaše finanční situace je až na tento drobný nedostatek růžová, můžete získat hypotéku bez registru. Ta je v mnoha ohledech velice výhodná a má spoustu skvělých vlastností, kterými klasický úvěr předčí.drobné kovové mince, centy

Co se vám bude líbit na nebankovní hypotéce?

Jistě vás zaujme to, jak snadno si ji můžete vyřídit. Kvůli jejímu sjednání nemusíte podstupovat žádné schůzky a čekat na to, až na vás bude mít bankovní úředník čas. Požádat můžete klidně i v noci, anebo o svátcích, zkrátka kdykoli, když budete mít přístup k internetu a na webových stránkách společnosti vyplníte jednoduchou online žádost. Opravdu si nepředstavujte nic složitého, jde pouze o to, vyplnit několik políček svými osobními údaji.kalkulačka, rozpočet, bankovky
Jakmile ji odešlete, samozřejmě elektronicky jedním kliknutím, začnou se o vaši věc starat druzí. Brzy vás kontaktuje finanční specialista se svou nabídkou. S ním se dohodnete na všem podstatném, přitom předem nebudete platit ani korunu.
Každého žadatele zajímá, jak dlouho bude čekat na peníze. To je kritérium, podle kterého se mnozí https://finance.idnes.cz/investice-jak-zhodnotit-penize-fondy-dwt-/viteze.aspx%3Fc%3DA170919_174700_viteze_kho lidé mezi úvěry rozhodují. Zde to nebude dlouho trvat, zhruba týden, ale mnohdy i méně dnů.
Jak je tedy vidět, tak v případě nebankovní půjčky můžete čerpat úvěr i se zápisem v registru v rekordně krátkém čase. Stačí se zaručit nemovitostí a o vše potřebné se postarají jiní.

Hypotéky bez registru

Naše hypotéky bez registru jsou skvělé v tom, že je tohle všechno bez poplatků předem a bez nějakých zbytečných skrytých poplatků a podobně. Tohle všechno je naprosto skvělé. Určitě je to geniální a luxusní, takže to zkuste a poznáte ten komfort, kdy nemusíte nic řešit. Udělejte tohle všechno ještě hned dneska a bude to geniální, protože to jinak nejde. Rozhodně to bude skvělé. Vyberte si z naší nabídky cokoliv, co budete chtít. My vám nabízíme opravdu velice přijatelné podmínky, takže nemějte vůbec obavy, protože všechno bude skvělé a pro vás ideální volba. Určitě si vyberte tohle všechno a bude to skvělé.

pojištění

Rozhodněte se ještě hned dneska a přidejte se i vy k celé řadě našich na maximum spokojených klientů a všechno tohle bude pro vás naprosto skvělé řešení. Schválená je za dvacet čtyři hodin. Ano, čtete správně, za jeden celý den, jistě to bude skvělé a pro vás ideální. Určitě se vám tohle všechno bude moc líbit, to je jasné. Poskytneme vám finance na všechny druhy nemovitostí až do výše sedmdesáti procent, to je jasné. Nabízíme zde dva typy úvěrů. Jak spotřebitelské, tak i ty podnikatelské, tak se nebojte. Bude to všechno skvělé, takže nemějte strach.

puzzle

Bez zbytečného papírování

Tohle všechno je bez zbytečného papírování, to je jasné. Určitě to bude pro vás ideální a skvělé, takže to bude opravdu luxusní. Nebojte se rozhodnout se ještě hned dneska a bude to pro vás skvělé. Všechno se vám bude moc líbit. Jinak to prostě nejde. Určitě se rozhodněte hned teď a bude to pro vás skvělé. Tohle všechno bude geniální. Nemějte obavy z toho, jak tohle všechno dopadne, protože s námi to bude jednouché a opravdu rychlé, to je jasné. Je to všechno jednoduché a určitě to bude pro vás příjemné, to je jasné. Bude to skvělé a bude se vám to moc líbit. Všechno dopadne podle vašich představ. Všechno bude skvělé, to je jasné.

Finanční přehled

Peníze, ty jsou metla lidstva. Zdá se, že se za ně dá koupit téměř všechno a bohužel tomu tak i je. Je spousta lidí, kteří si bezmezně berou nesmyslné půjčky například na dovolené nebo vánoční dárky. To jsou věci, bez kterých by se člověk rozhodně obešel, na tom život přece nestojí.
Je jasné, jsou životní situace, kdy to jinak prostě nejde a půjčka je jediné možné řešení, jedná se zejména o koupi nemovitosti, ať již bytu nebo domu. Případně koupě auta. … Ale i přesto všechno je důležité, aby v každé rodině existoval jistý , aby rodina věděla, jak si stojí a jak případně s finančními prostředky nakládat a neutrácet za nesmysly.
růžová kasička.jpg
Každý, kdo má domácnost má jistě trochu v oku, kolik utratí měsíčně za potraviny, provozní výdaje na domácnost jako je elektřina, voda, topení, český rozhlas, internet, pojištění domácnosti atd. …dále je potřeba zohlednit potřeby jednotlivých členů domácnosti. Máme-li doma studenta, tak výdaje na studium a učebnice, koníčky či kapesné. Koníčky platí u všech členů domácnosti, na to nesmíme zapomínat, každý potřebuje relaxovat u toho, co ho baví. Případně jiné aktivity, kterým se tráví volný čas. Co je důležité umět si dávat pravidelně nějaké prostředky vždy stranou, pro takové ty situace, které jsem zrovna předvídatelné, pak vám mohou velice pomoci, že nemusíte řešit nějaké půjčky.
zakroužkovaný výsledek.jpg
Pokud již není zbytí a jste nuceni si půjčku vzít, berte na vědomí několik zásadních věcí. Jakou půjčku si berete, na jak dlouho, jaký je úrok, kdy je fixace, nastavení měsíční splátky je také důležité! Může se stát, že na čas vypadnete z pracovního procesu a nebudete tak mít příjem a okamžitě se ocitáte ve velkém maléru. Rozhodnutí vzít si půjčku je velice důležité a neberte ho na lehkou váhu, zde vám nikdo neodpustí ani korunu a nic nejde vzít zpět. S půjčkami nakládejte velice opatrně s rozmyslem!

Americká nebankovní hypotéka

Finance bývají často dlouhodobější záležitostí. Provází nás snad po celý život, a proto je jasné, že se občas můžeme dostat do nesnází, finančních problémů nebo si potřebujeme půjčit peníze jen tak navíc na investování do nového bydlení nebo třeba podnikání. Naše první kroky často vedou do banky. Jenomže banky mají jasně stanovená pravidla, a proto tam vždy nemusíme uspět. Co dělat v takovém případě? Vyzkoušejte americkou hypotéku formou nebankovní společnosti. Máme mírnější pravidla a poskytneme stejné záruky a garanci nízkých měsíčních splátek, jako by tomu bylo v případě bankovní instituce.

růst

  • Naše společnost zajišťuje úvěry i pro klienty, které banka odmítne. Většinou se tak děje z důvodu špatných registrů. Jestliže máte záznam, v bance peníze nezískáte, takže musíte volit jinou strategii. My se snažíme pomoci právě takovýmto lidem, ale samozřejmě také klientům, kteří vůbec žádný záznam nemají a potřebují si sjednat úvěr.
  • Úvěry poskytujeme formou spotřebitelské nebo i podnikatelské půjčky.

měna

Pro případ rychlé hotovosti i vyplacení exekucí

Peníze se zkrátka a dobře hodí vždy. Nejenom ve finančních problémech, ale také jako investice do budoucnosti. Půjčka je bezúčelná, takže finance takto získané můžete využít jakýmkoliv způsobem. Můžete se vyplatit z exekucí, zvolit konsolidaci špatně nastavených půjček a mnoho dalšího. Vhodné i pro zástavy majetku.

  1. Potřebujete jen rychle získat peníze? Nechce se vám do banky, protože tam je vždy vyřízení zdlouhavé a náročné? U nás získáte peníze rychle a bez zbytečných komplikací nebo průtahů.
  2. Americká hypotéka je velmi oblíbená v USA, a jelikož peníze z ní můžete použít jakýmkoliv způsobem čili naprosto jak budete chtít, tak je hojně rozšířená i u nás.
  3. Zástava nemovitosti – vždy je nezbytné ručit nemovitostí. Pokud se jedná o hypotéku, pak musíte mít majetek, kterým můžete ručit. Získáte až 70% hodnoty nemovitosti a splácet můžete až 30 let.