Montáž nábytku můžete svěřit odborníkům, například stěhovací firmě

Montáž nábytku v Praze. Kutilové se na ni těší, skoro nemohou dospat s vědomím, že se konečně pustí do sestavování vytoužené postele, šatní skříně nebo dokonce kompletní kuchyňské sestavy. Pro kutily je to velká výzva a nezapomínejme, že Češi jsou kutilstvím pověstní a dobrou pověst nám ve světě již pojistili i naši předkové, kteří byli vyhlášení svými „zlatými ručičkami“.

kuchyňská linka

Jenže ne každý Čech je zedník, pokrývač, instalatér či jinak manuálně zručný jedinec, co si zvládne skříň smontovat sám. Máme tu učitele, lékaře, spisovatele, akvaristy, pěstitele rostlin, výtvarníky, hudebníky a ti zrovna nemusí mít v zálibě šroubovák a vrtačku. Ti mohou mít doma jen to základní nářadí a možná, že ani to nevyužívají a raději si sjednají službu hodinového manžela, když je třeba přišroubovat konzole nad oknem. Mimochodem, právě konzole mohou být tvrdým oříškem i pro mnohé kutily, když narazíte na betonový překlad s houževnatým jádrem.

moderní kuchyně

S tím vším, tedy jak s montáží konzolí, tak i s nábytkem, který potřebujete sestavit po jeho zakoupení, nebo v rámci stěhování, a samozřejmě se to týká i komplet kuchyní a vestavěných skříní na míru, vám mohou pomáhat mnohé stěhovací firmy. Mají to v běžném popisu práce, dávno už neplatí, že si stěhováky musíte nejdřív podplatit tuzérem, aby vůbec byli ochotní vzít do rukou vaši chladničku a někam ji odnést, s tím, že si ji ale musíte nejdřív zabalit. Stěhovací firmy nejen, že montují nábytek, ale mohou vás přestěhovat na klíč, kompletně i s balením věcí, pokud to požadujete.

Stěhovací firmu ovšem můžete požádat pouze o smontování nebo rozmontování nábytku i tehdy, zůstáváte-li na svém místě a nikam se stěhovat nechcete. Jsou to právě ty případy, kdy si koupíte vysněnou sestavu do ložnice, která zabere skoro celou stěnu, ale namísto krásných skříní vám přepravce doveze jen hromadu kartonových krabic s návodem na sestavení skládačky, který vám připadá spíš jako rébus, než návod.